Krčma pod orechom

Interné ID:
Druh:
Objekty
Typ objektu:
Reštaurácie, Bary, Pohostinstvá
Typ:
Predaj
Ulica:
Gorkého
Mestská časť:
Mestský park a okolie
Obec:
Košice-Staré Mesto
Okres:
Košice I
Kraj:
Košický kraj
379.999,- €

POPIS PRIESTORU

Nehnuteľnosť sa nachádza v tesnej blízkosti zastávky MHD, oproti Národnej banky Slovenska. Pozostáva z 2 pozemkov spolu o výmere 738 m², hlavnej budovy obdĺžnikového tvaru a dvoch menších stavieb ( "Bufet zastávka", prístupný z Gorkého ulice a exterierové toalety). Pozemok má 2 prístupy, predný prístup pre peších z Gorkého ulice a zadný prístup z ulice Slovenskej jednoty s možnosťou parkovania pred pozemkom. Nehnuteľnosť je možné rozdeliť na 2 samostatné nehnuteľnosti.

Hlavná budova pozostáva z jednej veľkej miestnosti ( sedenie/výčap/pohostinstvo) s výmerou 55,6 m² a príslušenstva (salónik, kuchyňa, sklady, sociálne zariadenia). Pôvodná tehlová stavba bola zrekonštruovaná v roku 2007, kedy boli vymenené rozvody a elektrické vedenia, a tiež zavedený bezpečnostný systém, budova bola zateplená. Nehnuteľnosť má škridlovú strechu "Tondach", plynové kúrenie a možnosť ohrevu TUV plynovým kotlom aj elektrickým bojlerom.

Pred hlavnou budovou s prístupom na Gorkého ulicu sa nachádza "Bufet zastávka", ktorý je v súčasnosti nevyužívaný. Pozdĺž hlavnej budovy je uzavretý priestor na sedenie, ktorý je možné využívať celoročne. V zadnej časti pri hlavnej budove sa nachádzajú vonkajšie toalety a letný altánok s posedením. Zadná časť pozemku je oddelená plotom a využívaná ako záhrada. 

Typ ceny:
Status:
Aktívne
Vlastníctvo:
Osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
738 m2
Úžitková plocha:
120 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet poschodí:
1
Balkón:
Nie
Parkovanie:
Verejné
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Materiál:
Tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

POZRIEŤ na mape