Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Realitná činnosť

Uvedomujeme si, že kúpa nehnuteľností je pre väčšinu našich klientov dôležitým životným rozhodnutím, ktoré väčšina  z nás urobí len niekoľko krát za život. Práve preto je našim cieľom vytvorenie dôverného partnerského vzťahu, v ktorom dokážeme poskytnúť náležité poradenstvo a servis. Máme prehľad o aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami a vieme odborne posúdiť ich stav.

Dokážeme odhadnúť trhové ceny, pružne reagovať pri obchodných transakciách a navrhovať vhodné riešenia. Dokážeme kvalifikovane objasniť priebeh realitného obchodu, vrátane zabezpečenia bezpečných finančných transakcií, ovládame súvisiacu problematiku. Sme profesionáli, ktorým záleží na kvalitne odvedenej práci, ale nestrácame ľudskú tvár a dokážeme pochopiť všetky Vaše požiadavky.

Naša spoločnosť disponuje vlastným realitným poradcom:

  • Mariana Kovalčinová - realitný poradca (člen Realitnej únie Slovenskej republiky)


A technickým poradcom:

  • Ing. Arch. Gabriela Čičváková


Pre potreby právneho poradenstva pri realitnej činnosti – tieto služby zabezpečuje na základe zmluvného vzťahu:

  • JUDr. Jaroslav Novický